piątek, 4 lipca 2014

Naturalny niezbędnik każdego mężczyzny


Czy mężczyźni dbają o siebie mniej niż kobiety? Czy w ogóle potrzebują jakiegoś bardziej zaawansowanego kosmetyku niż mydło i woda ? Mity i stereotypy ........

Nie tak dawno, na portalu familie.pl zakończyło się testowanie jednego z naszych ulubionych produktów, a mianowicie naturalnego Toniku dla mężczyzn WISE. Użytkownicy w pierwszej części, wypowiadali się na tematy związane z aspektami dotyczącymi pielęgnacji panów, stosowanych przez nich kosmetyków, a następnie mogli przetestować zapowiadany wcześniej naturalny tonik.

Jak wypadł eko produkt od WISE? Oto niektóre opinie:

"Skóra Męża już po pierwszym użyciu zmieniła się. Po trzecim użyciu poszedł do pracy i przez całą zmianę dotykał twarzy, bo nie mógł nadziwić się skąd ma taką nawilżoną i delikatną twarz"" (źródło: forum familie.pl / użytkownik: usia

"Super sprawa z tym tonikiem. Skóra wydaje się lekka, nie klei się, a to często zdarzało się bo balsamie... Skórza nie świeci się i jest zdecydowanie delikatnijsza, a podrażnienia nie mają szans:)
" (źródło: forum familie.pl / użytkownik: Sonia)

"Mój M. chyba się przyzwycził do TONIK PO GOLENIU WISE bo jego ręka sięga tylko po tą butelkę. Według niego jest to taki normalny, jakby go używał od dawna. Skóra nie okazała żadnej reakcji choć należy do wrażliwych. Bardzo się z tego cieszę bo w końcu może sobie odmieni dotychczasowy kosmetyk po goleniu. " (źródło: forum familie.pl / użytkownik: Stokrotka)Zapraszamy na portal familie.pl do zapoznania się z poruszanymi przez forumowiczów tematami i opiniami związanymi z produktem:
http://stylzycia.familie.pl/artykul/Bo-faceci-dbaja-o-siebie-Prawda-czy-falsz-testowanie-kosmetykow-WISE,7602,1.html