wtorek, 13 stycznia 2015

Organiczny olejek do masażu i przeciw rozstępom dla kobiet w ciąży WISE Nature

(fot. sxc.hu)
WISE Nanture Massaging Oil jest wydajnym i skutecznym olejkiem organicznym, efektywnym w masażu całego ciała oraz rekomendowany alergikom oraz kobietom w okresie ciąży. Olejek Wise Nature z uwagi na swój naturalny i pozbawiony składników ropopochodnych skład, a także brak sztucznych substancji zapachowych może być stosowany przez osoby wrażliwe na zapachy. 

Produkt jest od lat stosowany w Szwecji przez profesjonalnych masażystów. Dzięki ekologicznym składnikom roślinnym, takim jak olej rycynowy i migdałowy,  jest polecany kobietom w ciąży do codziennego nawilżania i masażu skóry narażonej na powstawanie rozstępów. 

Olejek WISE Nature jest to całkowicie organicznym produktem, stworzonym jako kompozycja trzech eko olejów pochodzących z upraw kontrolowanych .
  • Olej ze słodkich migdałów ( Prunus Amygdalus – almond oil)
  • Olej z krokosza barwierskiego (Carthamus Tinctorius – safflower oil)
  • Olej rycynowy (Ricinus Communis – castor oil)
Olejek Wise Nature pozbawiony jest oleju mineralnego (paraffinum liquidum), sztucznych zapachów oraz kolorów, nie zawiera również żadnych innych dodatków syntetycznych ani nawet naturalnych olejków eterycznych, dzięki czemu może być z pełną ufnością stosowany przez kobiety w okresie ciąży oraz alergików.

Olejki migdałowy, rycynowy i z krokosza barwierskiego są olejami  o wspaniałej funkcji nawilżającej i odżywczej.  Swoją moc czerpią z natury, zwiększają elastyczność i miękkość skóry. Olejki bogate są m.in. w witaminę E, która może odgrywa rolę zapobiegawczą w procesie formowania się rozstępów. Witamina E wspiera elastyczność skóry. Gdy skóra jest bardziej elastyczna, staje się odporniejsza na rozciąganie, co zmniejsza ryzyko rodzierania tkanki, co zazwyczaj daje w efekcie powstawanie rozstępów. Olej z krokosza barwierskiego (carthamus Tinctorius) bardzo dobrze się wchłania i zmiękcza skórę.
Ekologiczny Olejek WISE NATURE polecany jest kobietom w ciąży podczas masażu w specjalistycznych gabinetach oraz do codziennej pielęgnacji, nawilżenia i odżywienia skóry, a także w walce z rozstępami.

Organiczny olejek na rozstępy dla kobiet w ciąży