poniedziałek, 19 września 2016

Eko kosmetyki dla nowoczesnych mężczyzn - tonik i krem WISE

Szwedzkie kosmetyki naturalne WISE Naturkosmetik MAN to  linia przeznaczona do pielęgnacji skóry świadomego, nowoczesnego mężczyzny w każdym wieku. 


Kosmetyki, jak wszystkie produkty WISE nie zawierają parabenów, parafiny, oleju mineralnego, sztucznych konserwantów i zapachów. 

Na dobry początek proponujemy krem do twarzy wraz z tonikiem. Tonik jest wielofunkcyjnym kosmetykiem, który pozwala zachować wilgoć w skórze, chroni przed podrażnieniami  i pomaga we wchłanianiu składników  aktywnych kremu. Można go stosować na co dzień, także jako płyn po goleniu. Tonik zawsze powinien znaleźć się gdzieś pod ręką. Odznacza się wspaniałym składem, zawierając min. z wyciąg z pokrzywy, kwas mlekowy, olejek palmarosa, jałowcowy, petitgrain. 


 Naturalny krem dla mężczyzn z linii WISE Man zawiera m.in. masło z awokado, olej migdałowy i jojoba. Wyciąg z drzewa cedrowego działa antyseptycznie i kojąco, a jednocześnie poprawia zdolność koncentracji. Wyciąg z trawy cytrynowej pobudza naturalne procesy nawilżania skóry i oczyszczania limfatycznego, działa napinająco, poprawiając elastyczność skóry. Nadaje naskórkowi połysk i rozjaśnia zmęczoną i poszarzałą skórę.Krem WISE nie zawiera parabenów, parafiny, silikonów PEG, sztucznych zapachów, kolorów i sztucznych konserwantów.

Dla najlepszych efektów stosuj obydwa produkty razem, nakładając krem na nawilżoną tonikiem skórę. To pozwala kremowi wchłonąć w skórę szybciej i lepiej. Dodatkową zaletą jest to, że krem rozprowadza się łatwiej i wystarczy niewielka jego ilość dla osiągnięcia pożądanego efektu.