piątek, 12 maja 2017

WISE Naturalny dezodorant z ałunem bez aluminium

Dezodorant z ałunem, 60ml
Cytrusowa świeżość

Głownymi aktywnymi składnikami naszego dezodorantu są ałun oraz olejki eteryczne. 
Ałun jest naturalną solą mineralną, która efektywnie zatrzymuje nieprzyjemny zapach potu, natomiast naturalne zapachy to olejki eteryczne, które działają antyseptycznie i są alternatywą dla zapachów syntetycznych.

INCI: Aqua, Aloe vera(Eco), Potassium alum(Eco), Cetearyl Alcohol(Eco), Cetearyl Glucoside(Eco), Triethyl Citrate(Eco), Glycerine(Eco), Glyceryl Caprylate(Eco), Sodium Levulinate(Eco), Sodium Anisate(Eco), Xanthan gum(Eco). Tocopherol(Eco), Sodium Phytate(Eco), Litsea Cubeba (Eco), Cananga odorata Genuina (Eco). Aroma * (Citral, Limonen, Linalol, Benzyl benzoate, Farnesol, Geraniol, Benzyl salicylate, Citronellol)
* Ingår naturligt i eteriska oljor.

Jagodlin Wonny ( Cananga odorata Genuina) to roślina z rodziny flaszowcowatych, naturalnie występująca w Indonezji, Malezji i na Filipinach. W Malezji roślina nazywana jest Ylang-Ylang. Z kwiatów otrzymywany jest aromatyczny olejek, który ma działanie antydepresyjne, łagodzące, przeciwzapalne. Relaksuje oraz ładzodzi system nerwowy.

Werbena egzotyczna (Litsea Cubeba) – jest zawsze zielonym drzewem osiągającym wysokość 5-12 metrów. Naturalnie występuje w Chinach, Indonezji i na Tajwanie. Owoce rośliny służą do wytwarzania olejku eterycznego o cytrusowym zapachu.