piątek, 11 sierpnia 2017

Ekologiczne kosmetyki WISE do skóry trądzikowej

Skóra Trądzikowa

"Miałam problemy z trądzikiem na brodzie i wypróbowałam już niemal wszystko, co można znaleźć w aptece – bez rezultatu. Niedawno użyłam maseczki glinkowej Wise i już pierwszego dnia skóra była o wiele czystsza!"
 Charlotte Wollermo / TungelstaTrądzik to problem nie tylko nastolatków, ale coraz częściej także osób dorosłych. Przy terapii antytrądzikowej niezwykle ważne jest rozpoznanie i wyeliminowanie czynników, które wpływają na zaognienie stanów zapalnych skóry. Szwedzkie kosmetyki naturalne WISE pozbawione chemii, parabenów, drażniących sztucznych zapachów, barwników i innych, pomagają zapobiegać stanom zapalnym, działają uspokajająco na skórę oraz regulują pracę gruczołów łojowych.
Prawidłowa pielęgnacja skóry trądzikowej powinna odbywać się bez jej podrażniania i  co najważniejsze wysuszania. Z tego powodu tradycyjne mydła i żele do twarzy powinny być zastąpione bezalkoholowym i pozbawionym ostrych detergentów mleczkiem do twarzy (naturalne mleczko do wszystkich rodzajów skóry – Deep Cleansing Milk), którego działanie oparte jest na naturalnych, ekologicznych olejkach roślinnych i eterycznych.

Podstawą pielęgnacji skóry trądzikowej, oprócz umiejętnego oczyszczania, jest jej właściwe nawilżenie. Do tego celu stworzone zostały:
 1. Naturalny tonik do wszystkich typów skóry (nawilża i przygotowuje cerę trądzikową przed nałożeniem kremu),
 2. Naturalny krem do skóry trądzikowej Balans (działa antyseptycznie, reguluje pracę gruczołów łojowych),
 3. Ekologiczne Serum do skóry trądzikowej i tłustej Neroli (Nawilża i odżywia, nie zatyka portów, ułatwia pracę gruczołów łojowych, uspokaja cerę).
 4. Naturalna maseczka glinkowa do skóry trądzikowej i tłustej Balans doskonale oczyszcza pory, zapobiega błyszczeniu skóry, działa antyseptycznie.
Naturalne kosmetyki WISE produkowane są w Szwecji z ekologicznych składników roślinnych, bez silikonów, pochodnych ropy naftowej i syntetycznych zapachów oraz barwników. Ekskluzywna linia do skóry trądzikowej WISE jest to wydajny i skuteczny sposób na trądzik. Dzięki kompleksowemu i regularnemu stosowaniu wspomagasz skórę, nie pozbawiając jej niezbędnych składników odżywczych ani bariery ochronnej.