wtorek, 21 sierpnia 2012

Jak wybrać odpowiedni kosmetyk?


Aby ułatwić Ci dobranie odpowiednich kosmetyków do Twojej cery, podzieliliśmy kosmetyki WISE na produkty podstawowe i dodatkowe.

CERA SUCHA I WYMAGAJĄCA NAWILŻENIA
Kosmetyki podstawowe: mleczko oczyszczające i spray do twarzy do wszystkich rodzajów cery, krem do twarzy Vital dla osób poniżej 35 lat, aroma serum Ros i peeling Jojoba do wszystkich rodzajów cery. Dla osób powyżej 35 lat krem Age i serum Ros.
Kosmetyki dodatkowe: Fuktbooster, balsam na noc Ros, maseczka do twarzy Vital i krem pod oczy do wszystkich rodzajów cery.

CERA NORMALNA
Kosmetyki podstawowe: mleczko oczyszczające i spray do twarzy do wszystkich rodzajów cery, krem do twarzy Vital, aroma serum Ros i peeling Jojoba do wszystkich rodzajów cery.
Kosmetyki dodatkowe: krem pod oczy do wszystkich rodzajów cery, balsam do ust, w razie potrzeby przydatna może być nawilżająca maseczka do twarzy Vital lub żel Fuktbooster.

CERA DOJRZAŁA
Kosmetyki podstawowe: mleczko oczyszczające i spray do twarzy do wszystkich rodzajów cery, krem do twarzy Age i aroma serum Age, krem pod oczy i balsam na noc Ros.
Kosmetyki dodatkowe: Fuktbooster, maseczka do twarzy Vital i peeling Jojoba. Do ust balsam WISE Naturell.


CERA TŁUSTA I MIESZANA
Kosmetyki podstawowe: mleczko oczyszczające i spray do twarzy do wszystkich rodzajów cery, krem do twarzy Balans, aroma serum Neroli i maseczka do twarzy Balans.
Kosmetyki dodatkowe: peeling Jojoba do wszystkich rodzajów cery, Fuktbooster i krem pod oczy do wszystkich rodzajów cery. Do ust balsam WISE Naturell

CERA WRAŻLIWA/TRĄDZIK RÓŻOWATY
Kosmetyki podstawowe: mleczko oczyszczające i spray do twarzy Sensitiv, krem do twarzy Sensitiv, aroma serum Sensitiv i Fuktbooster.
Kosmetyki dodatkowe: balsam na noc Ros, krem pod oczy i maseczka Vital. Do ust balsam WISE Naturell. 
naturalne kosmetyki do skóry wrażliwej znajdziesz na stronie WISE Naturkosmetik.

TRĄDZIK MŁODZIEŃCZY
Kosmetyki podstawowe: mleczko oczyszczające i spray do twarzy do wszystkich rodzajów cery, krem do twarzy Balans, aroma serum Neroli, maseczka do twarzy Balans.
Kosmetyki dodatkowe: Fuktbooster, krem pod oczy do wszystkich rodzajów cery a w niektórych przypadkach peeling Jojoba do wszystkich rodzajów cery. Uwaga – nigdy nie używaj peelingu na zapalne formy trądziku!