wtorek, 21 sierpnia 2012

Nasze aroma serumAroma serum działa jak zastrzyk energii, który momentalnie ożywia skórę. Serum jest koncentratem olejów ekologicznych, bogatych w kwasy tłuszczowe omega i przeciwutleniacze, oraz naturalnych olejków eterycznych, które wygładzają i regenerują skórę. Aroma serum chroni przed niskimi temperaturami, wolnymi rodnikami, zanieczyszczeniami w atmosferze i suchym powietrzem.

Czy używając olejków i serum nie ma się „tłustych” rąk?
W żadnym wypadku, o ile nie przedawkuje się kosmetyku. Wystarczy kilka kropli. Zadbaj o nawilżenie skóry przed zastosowaniem serum. Sucha skóra nie przyswaja tak łatwo składników serum.
Przed zastosowaniem serum, kremu do twarzy lub balsamu na noc użyj zawsze sprayu do twarzy WISE, który przywraca skórze odpowiedni poziom pH.

Jak wybrać odpowiednie dla siebie serum?
Wybierz ten zapach, który Ci się najbardziej podoba, niezależnie od tego, co jest napisane na opakowaniu. Olejki eteryczne mają różne zastosowania a nasza skóra potrzebuje różnych rodzajów serum w różnych sytuacjach. W razie wątpliwości skonsultuj się ze swoja kosmetyczką WISE.

Jak stosować serum?
Nakładaj aroma serum zawsze bezpośrednio na skórę, przed użyciem kremu lub balsamu. Wyciśnij pompką kilka kropli serum i ogrzej je na dłoni. Nakładaj na  twarz, szyję i dekolt. Poczekaj, aż skóra częściowo wchłonie serum i nałóż krem do twarzy.

Aby zapoznać się z całą gamą serum odwiedź stronę Kosmetyki Naturalne WISE